Jdi na obsah Jdi na menu
 


 

23.6.2011.jpgJmenuji se Markéta Polanská a narodila jsem se 1. března 1992 ve znamení Ryb. Ryby jsou odjakživa bláznivé idealistky a proto já nemůžu být jiná. Na svět se dívám optimisticky... teda alespoň se o to snažím a daří se... Ráda si poslechnu názor jiných lidí, ale pokaždé si stejně vše udělám po svém. Kdo mě zná, pochopí :-D Moje veselá povaha mi pomáhá přežít v tomto světě plném mimozemšťanů. Nechápu lidi, kteří jen přežívají a doopravdy vlastně vůbec nežijí. Ono se jen tak nadarmo neříká ,,Žij každý den tak, jako by byl tvůj poslední". To je moje motto, proto se někdo nestačí divit mým úletům.. že jo, mami... 

 

Jsem možná ,,trochu“ praštěná, ale k tomu si přidám další heslo ,,Smích prodlužuje život“, takže z toho vyplývá, že se mě nezbavíte na minimálně dalších 777 let. Ráda poznávám nové lidi, proto mě najdete ve společnosti, jakýkoliv uzavřený prostor mi dává pocit vězení a to se mi nelíbí.

Pokud si nechcete uříznout ostudu, tak se mnou nikam nechoďte... Ne, trochu kecám.. Sranda ale musí být, nemám pravdu?

Až si vyrazíte na procházku a uslyšíte hlasitý smích a zahlédnete v okolí nevěřícně otáčející-se lidi, jste na správném místě-blízko mojí maličkosti. Další motto, kterým se řídím - ,, Lepší je litovat toho, co jsme prožili, než toho, co jsme propásli“. Proto se nedivte, když se objevím s 30-kilovým škrtičem za krkem, krokodýlem v ruce, či přivázaná nad propastí – připravená ke skoku do neznáma. Není to zas tak nic neobvyklého, ráda ale zkouším nové věci.

Až vám odpovím ,, To nechápu“, tak neztrácejte trpělivost.. Po páté to určitě pochopím. Jestli ne, vzdejte to, protože je to určitě tak primitivní, že to můj mozek nepobere (smích).

Pokud mě nějaká věc opravdu nezaujme, nevydržím déle jak půl roku. Potřebuju svobodu, proto není vhodné mě do ničeho nutit, stejně neustoupím a klidně naschvál. Nejsem potvora, jenom nesnáším nařizování a fráze typu MUSÍŠ. Musíš tohle, musíš tohle a tohle.. NEMUSIM, prostě jedním slovem NE a tečka.

Nesnáším jakékoliv plánování, má se žít tou chvílí, co je právě teď, proto se nepokoušejte mi cokoliv plánovat, nemám ráda grafy.

 

Na nikoho nikdy nedokážu být dlouho naštvaná. Teda pokud mi nesní oběd (smích). Nikdy nezapomenu na podrazy, ale odpuštění se u mě vždycky najde.

 

 

Obvykle tu svojí pravou náladu dostávám kolem 22. hod., kdy mě začínají lidé vyhazovat se slovy, že je ze mě třeští hlava z hluku. Rituálem je, že si stejně pokračuju po svém. Alespoň chvíli a pak jsem stejně během vteřiny pryč, dostanu jeden ze svých ,,geniálních nápadů“, který musím okamžitě zrealizovat.

Střídají se u mě různé nálady. Pokud mě někdo opravdu naštve, tak pozná mou druhou stránku. Není se čím chlubit, ale lítají klidně i věci, co se zrovna naskytnou, všechno. Není to tak, že bych musela mít poslední slovo, ale bojuji za svou pravdu.

Podle nálady se řídí i můj styl hudby. Většinou poslouchám disko nebo něco romantického, ale každému se určitě někdy stane, že Vám během chvilky dokáže někdo zkazit náladu a v tu chvíli se kolem mě, jak se říká na plné pecky, ozývá hudba tvrdšího stylu. Pokud mám škodolibou náladu a chci doma někoho naštvat, tak pustím dechovku a to hodně nahlas :-D Nejsem blázen, opravdu ne, ale sranda musí být :-D

Lidé se slabší povahou by u mě neměli snad šanci na přežití, proto je upozorňuji předem (smích).

 

 

 

 

No, myslím, že už toho o mně víte dost...

                                                                         

Kontakty:

web: www.aliamiri.estranky.cz 

icq: 496 296 179

e-mail:

m-a-g-i-a@seznam.cz

 


tel.: 775377756

Komentář:

To ale není všechno !!! (Elena, 09. 05. 2008 12:54)

Hezky jsi to napsala, ale zapomněla jsi na pár věcí !!!! Třeba jsi zapomněla napsat, jak dokážeš druhýho podržet, když je na dně a ne jen tak letmo, aby se neřeklo, ale denně, dokud není líp !!!!!! Já dobře vím, o čem teď mluvím !!!! A taky je na tebe spolehnutí, umíš držet slovo, když něco slíbíš a co je nejúžasnější, v životě jsem se s nikým tak často nezasmála, jako s tebou. Jsem moc ráda, že jsi moje kámoška !!!!!!!