Jdi na obsah Jdi na menu
 


Ali Amiri nosí trenýrky, slipy moc nemusí

9. 7. 2007

Ali Amiri nosí trenýrky, slipy moc nemusí

Hvězdou druhého ročníku SuperStar byl dnes už zpívající lékař Ali Amiri. Sice nevyhrál, zato byl před časem zařazen mezi nejpřitažlivější muže ve finále klání nazvaného Top celebrity. Svým exotickým zjevem, urostlou postavou, uhrančivým pohledem si získává obdiv žen.

Ale příliš se s nimi na veřejnosti neukazuje. Ali působí nepřístupným, až tajemným dojmem. Má plno ctitelek, přesto se do ženění rozhodně nehrne.

"Zatím na ženy nemám mnoho času. Celý den pracuji, večer chodím do fitness-centra, takže nemám příliš volných chvil na to, abych si užíval krásy podzimu, natož krásy žen," svěřil se Ali.

V minulých dnech se objevil na přehlídce dámského a pánského prádla firmy Calvin Klein. A přiznal se, jaké spodní prádlo nosí.

"Rozhodně ne slipy, ale módní trenýrky. Mám rád značkové trenýrky několika světových firem. Dobře na postavě sedí, nikde netísní, jsou z bavlněných jemných materiálů a velmi příjemné. Cítím se v nich velice dobře," řekl.

Končí studium medicíny a už začal léčit na kožní klinice. Zároveň se ovšem nechce vzdát zpívání, šoubyznyzu a světa celebrit.

"Lékař je také celebrita. Teď pracuji v nemocnici na kožní klinice a musím ještě na fakultě například dokončit zkoušku z češtiny. A mám jednu velmi pěknou nabídku.

Divadlo Broadway připravuje muzikál Michala Davida Božská Angelika, ve kterém budu hrát perského prince. Premiéra by měla být příští rok v březnu. Z toho mám velkou radost," uzavřel Ali."

 

Článek z www.o3.volny.cz