Jdi na obsah Jdi na menu
 


Ali Amiri pacientkám fotografie nepodepisuje

9. 7. 2007

Ali Amiri pacientkám fotografie nepodepisuje

Finalista soutěže Česko hledá SuperStar, přezdívaný často "perský princ", se totiž zároveň připravoval na svou první muzikálovou roli v divadle Broadway. Shodou okolností si zahraje v muzikálu Angelika intrikánského perského velvyslance a bude zpívat písničku, ke které také složil text v perštině.

"Už jsem se moc těšil, až odpadnou zkoušky v divadle a budu mít pravidelný režim. Práce lékaře je náročná a vyžaduje i neustálé vzdělávání, tak jsem rád, že teď už budu mít na studium víc času," svěřil se Ali Amiri.

Ali, který vzhledem k tomu, že tento rok není přestupný, ani neslavil kvůli nedostatku volna své 27. narozeniny. Oslavu chystá až po dnešní premiéře Angeliky (6. března). Doslova dělil svůj čas mezi divadlo a nemocnici. Ženy prý ze svého programu zcela vypustil. "Žádnou lásku opravdu nemám, není na ni kdy, mou láskou jsou teď pacienti. Někteří mě dokonce i poznávají. Dokonce i chtějí, abych jim zazpíval, ale já se vždycky nějak šikovně vymluvím. S vedením nemocnice jsme se také dohodli, že nebudu rozdávat ani fotografie a podpisy. Nebylo by to vhodné. A když po nich někdo touží, tak ať přijde na koncert," vzkazuje Ali Amiri svým příznivcům.