Jdi na obsah Jdi na menu
 


Ali Amiri ušetří na oblečení

9. 7. 2007
Ali Amiri ušetří na oblečení

18. 10. 2006

Zpívající lékař Ali Amiri (26), který nedávno získal doktorský diplom a nyní shání ve svém oboru práci, to má v životě mnohem jednodušší než jeho ostatní kolegové lékaři. Nemusí si kupovat žádné oblečení! Stačí si jednou za čas přijít nějaké kousky vybrat a je to. O všechno ostatní se postará oděvní firma, která ho šatí. "Nakupovat nechodím, mám oděvní značku, která mě celého obléká," přiznává zpěvák. "Já pouze vybírám. Vždycky, když dostanou novou kolekci, tak tam jdu, něco si vyberu a je to. Už vcelku vím, co mi sluší, na to už jsem dost starý," směje se Ali, "takže to není žádný problém. Také barvy už jsem se naučil kombinovat."

Ali se rád ukazuje na módních večírcích a je o něm známé, že se zajímá o nové trendy. Nedávno se objevil na party Tommyho Hilfigera, opět elegantně ustrojen a se zájmem pozoroval módní přehlídku.

"Zajímalo mě, jak vypadá nová kolekce, proto jsem přišel. Nějaké věci jsem od téhle značky měl, ale teď už mám dva roky smlouvu s jinou oděvní firmou, která mě obléká, takže žádné další věci nakupovat nepotřebuji. Musím říct, že mě zaujala dámská kolekce z této nové řady, ale jinak se mi ten rapperský styl, který tahle značka propaguje, moc nelíbí. Já nejraději nosím elegantní módu. Také mi nevadí sportovní móda, ale musí k tomu být ta správná příležitost," říká bývalý profesionální hráč basketbalu, stolního tenisu a tenisu.